Mano dienoraštyje daromas remontas. Atsiprašau už iškilusius nepatogumus. :}

2010-03-05

Vakarienė iš nieko.

Ar Jums būna, kad norit ką nors ypatingo pagaminti, o vėjai švilpia ne tik piniginei bet ir šaldytuve? Man tai dažnai būna. O čia dar ir proga, kai romantiškos vakarienės norisi. Juk net trys mėnesiai kaip susituokę. Ir dar Vilius prieš mėnesį paruošė tokią nuostabią vakarienę. Ech.. eilinį sykį atsidūsti ir eini peržiūrėti turimų maisto produktų atsargų ir verdi košę iš kirvio. Gavosi taip:

Pekepinta vištiena:

Reikės kokios nors vištienos, kuri guli šaldiklyje, prieskonių pagal skonį.

Apverdam  vištieną, nusausinam, susmulkinam ir pakepiname keptuvėje su prieskoniais.

Daržovių apkepėlė:

Susirandam kokių nors daržovių, gulinčių šaldytuve (aš radau brokolį, gabalėlį cukinijos, bulvę, morką), fermentinio sūrio gabalėlį, kiaušinį, šlakelį pieno, šaukštą miltų, prieskonių.

Supjaustom daržoves, bulvę, morką bei brokolius trumpai paverdam vandenyje, kad suminkštėtų, susidedam visas daržoves į kepimo formelę, užpilame kaiušinio, pieno bei miltų paliniu, paskanintu prieskoniais, apibarztom tarkuotu fermentiniu sūriu. Kepam įkaitintoje orkaitėje. Skanu su gietinėlės bei svieto padažiuku.

Dar iškepiau bandelių, kurių tešla gulėjo mano šaldiklyje jau kurį laiką. Dar truputis šviežių daržovių, šviežiai spaustų obuolių-morkų-serbentų-braškių sulčių.. ir va, visa vakarienė gavosi... na, kukloka, bet geriau nei nieko. :)


Bet man vakarienė ne vakarienė, jei kokio nors deserto nėra. Jis, kaip ir visa vakarienė, buvo paprastas.

Desertui prisireikė:

Trinų braškių (dar kartą lendam į šaldiklį), ledų (ir vėl lendam į šaldiklį), kelių šokoladinių saldainių (sutarkuotų), pabarstukų (kad gražiau atrodytų) ir plikyto kremo.

Plikyto kremo receptą rasite čia. Visas deserto sudedamąsias dalis gražiai sluoksniuojame į desertines taures ir papuošiame tarkuotu šokoladiniu saldainiu bei pabarstukais.


Net Mėjai atrodė skaniai (ypač ta dalis, kur vanilinių ledų yra)


Visiškai nieko ypatingo, bet buvo gera ir jauku.. gal net truputį skanu.. nes kartais ir kirvį kalima iš tiesų skaniai paruošti. ;)

Komentarų nėra:

Rašyti komentarą